info@yildizhaninsaat.com
02323360353

Hakkımızda

Hakkımızda

YILDIZHAN İNŞAAT, 1985 yılında sektörünün en tercih edilen yaşam alanı üreticisi olmak hedefı  ile ticari yaşam yolculuğuna başlamıştır. İnşaat sektörünün her alanında varlığını sürdüren YILDIZHAN İNŞAAT, estetiği ve sağlamlığı öne çıkaran geniş ve refah yaşam alanları sunduğu konut projeleri ile İNŞAAT sektörünün her alanında varlığını sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik değerlerinden şaşmadan faaliyetine devam etmektedir. Bu amaçla; müşterilerine ve çalışanlarına  karşı  her zaman şeffaflık ilkesini benimsemiş ve  en kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefleyen YILDIZHAN İNŞAAT kazandığı  itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürümektedir.

YILDIZHAN İNŞAAT olarak yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmayıp, aynı zamanda satış sonrası hizmetleri ile projelerinden ev sahibi olanların YILDIZHAN İNŞAAT'ı her zaman yanlarında hissetmelerini sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterileri ile  en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştirerek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, daima yenilikçi ve kazandıran projelerin altındaki imza olmaya ve gerek devam eden projelerinde  gerekse yeni başlayacak projelerinde YILDIZHAN İNŞAAT  güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücüyle çalışmaya ve her yeni projemizde ilk günkü heyecanımız ile  inşaa etmeye devam etmekteyiz.

Saygılarımızla.

Neden YILDIZHAN İNŞAAT ?

  •  Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlaşılı ile karşılayarak müşteri odaklı çalışıp, şirket değerlerimizide ön plana çıkartıyoruz.
  • Yıldızhan inşaatın kaliteli malzeme seçimi ve son teknoloji sistemlerini kullanarak hiç bir ayrıntıyı göz ardı etmeksizin, sizlere dayanıklı ve işlevsel binalar inşaa ediyoruz.
  • Sürekli gelişen teknolojinin günlük ev yaşamına adepte edilerek daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sunuyoruz.
  • Yıldızhan inşaatın, inşaa ettiği binalar sağlamlığı, estetiği ve kalitesi ile farkını net olarak ortaya koyar.