info@yildizhaninsaat.com
02323360353

Hakkımızda

Bazı Hizmetlerimiz

Sizler için sunduğumuz hizmetlerimizi aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi hizmet detayından alabilir, daha ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

İnşaat sektöründe çekirdekten yetişip, eğitimini 2008 yılında Balıkesir Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünde tamamlayan ABDULLAH YILDIZHAN, neredeyse yarım asırlık bilgi, birikim ve tecrübeye sahip ailesinden öğrendikleriyle ve aldığı destekle yola çıkarak 2009 yılında YILDIZHAN İNŞAAT'ı kurmuştur.

1977 Yılında İzmir'e yerleşen aile, Bostanlı Cam İnşaat San. Tic. ve Ltd. Şti. çatısı altında dürüstlük, alçak gönüllülük, uzlaşmacı, çağdaşlık ilkeleri ile inşaat sektöründe, başta Karşıyaka olmak üzere; Ege bölgesi genelinde ticaretini sürdürmektedir. 1993'ten bu yana kat karşılığı inşaat yapımına yönelen ve sektöründe haklı bir yer edinen İSMET YILDIZHAN, 2009'dan beri işlerini oğlu ABDULLAH YILDIZHAN ile birlikte yürütmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana mühendislik bilgisini ön plana çıkararak; Güvenilir, Sağlam, Kaliteli  projelerle hayata geçecek yapıların özelliklerini, bu yapılarda yaşacak insanların talepleri doğultusunda tespit etmek ve sözleşme şartlarını harfiyen eksiksiz olarak ve tam zamanında teslim ederek, müşterilerimizle aramızdaki saygı, sevgi, dostluk ilişkilerimizi hiç bir zaman kaybetmemeyi hedefledik.

Aynı zamanda projelerimizi; Yaşayarak yapmak, Güvenilir, Yaratıcı, Araştırmacı olmak, her yeni projede daha çok kaliteyi hedef edinerek, Kaliteli Malzemeyi, Yapı Teknolojileri ile bir araya getirerek, insanların yuva ihtiyacını sahip olmaktan gurur duyulan, içinde mutlulukla yaşanan yapılarla karşılamak, BİZİ BİZ YAPAN EN ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDİR.

HER PROJEDE YAPISAL FARKLAR YARATARAK,UYGULAMADAKİ KALİTEYİ ZİRVEDE TUTARAK, TAAHHÜTLERİ TAM ZAMANINDA YERİNE GETİRİLMESİ KONUSUNDA GÜVENİLİRLİĞİMİZE VE İTİBARIMIZA ZARAR VERECEK HİÇBİR İLİŞKİ İÇİNDE OLMADAN,TİCARİ KAZANÇ UĞRUNA HEDEFLERİMİZDEN ASLA VAZGEÇMEDEN SEKTÖRDE YÜKSELMEK TEMEL PRENSİPLERİMİZİN BAŞINDA GELİR.

Neden YILDIZHAN İNŞAAT ?

  •  Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlaşılı ile karşılayarak müşteri odaklı çalışıp, şirket değerlerimizide ön plana çıkartıyoruz.
  • Yıldızhan inşaatın kaliteli malzeme seçimi ve son teknoloji sistemlerini kullanarak hiç bir ayrıntıyı göz ardı etmeksizin, sizlere dayanıklı ve işlevsel binalar inşaa ediyoruz.
  • Sürekli gelişen teknolojinin günlük ev yaşamına adepte edilerek daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sunuyoruz.
  • Yıldızhan inşaatın, inşaa ettiği binalar sağlamlığı, estetiği ve kalitesi ile farkını net olarak ortaya koyar.